O RoofLITE+

RoofLITE+ je značka střešních oken a doplňků vyráběná skandinávským odborníkem v oboru střešních oken do podkroví a půdních vestaveb. Střešní okna RoofLITE+ jsou spolehlivá a jejich tepelná izolace a těsnost jsou důkladně testovány podle nejnovějších evropských norem. Jsou také mimořádně kvalitní. Na kvalitní okna RoofLITE+ se vztahuje záruka 10 let. Dřevo použité na jejich výrobu pochází z nezávisle certifikovaných udržitelně obhospodařovaných lesů. Okna RoofLITE+ jsou také „dobrou cenovou nabídkou”.

Značka RoofLITE +, Altaterra Kft, je dynamická mezinárodní společnost působící na mnoha evropských trzích. Altaterra Kft je součástí skupiny VKR – předního výrobce střešních oken se 75 lety zkušeností v oboru. Společnost nabízí střešní okna pro segment ekonomického trhu. Jsou schopni vyrábět vysoce kvalitní produkty za dobrou cenu snížením zbytečných nákladů souvisejících s dodavatelským řetězcem, marketingem a zjednodušením nabízeného sortimentu.

Naše strategie funguje pouze tehdy, pokud je schválena a respektována všemi našimi partnery v dodavatelském řetězci. Naši distributoři musí svým zákazníkům nabízet konkurenceschopné ceny a naši maloobchodníci musí nabízet našim koncovým zákazníkům atraktivní ceny. Hledáme partnery, kteří sdílejí naši vizi.

Stručně řečeno, naším cílem je vyrábět produkty pro ty, kteří hledají skvělou kvalitu za nižší cenu. Nabízením menšího sortimentu a odstraněním marketingových služeb a dalších nákladových faktorů dosáhla Altaterra tohoto cíle: skvělého produktu za nejlepší možnou cenu.

Kontaktní formulář

Pokud se chcete dozvědět více a o službách, vyplňte prosím formulář a odešlete svůj dotaz. GDPR, Zásady používání souborů cookie